Author: m***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🫶🏻🥲😍😌🫶🏻😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌
顏色: 挑染灰色 | 1 photo(s)
Price: HK$122.74
Original Price: HK$129.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 25.4 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260331135469329634054 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: m***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🫶🏻🥲😍😌🫶🏻😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌
顏色: 挑染灰色 | 1 photo(s)